כתובת

יצחק רבין 1 בניין גלובל פתח תקווה

השירותים שלנו

אנו מתמחים בשירותי ביטוח מתקדמים ומותאמים אישית, מגוון תכניות בתחומי הביטוח, הפנסיה והפיננסיים, מקפיד צוות הסוכנות על עדכנות והיכרות עם כלל מוצרי הביטוח, השינויים התכופים והתקנות בחוק הביטוח, ושימוש בכלים דיגיטליים מתקדמים לבחינה, השוואה ובחירה בין מבחר גדול של אפשרויות. על מנת לספק למבוטחי החברה מידע מקיף ומקצועי, תוך הנגשה מלאה בבהירות ובשקיפות, אנו מציגים את תחומי הביטוח והפיננסיים השונים זה לצד זה, תוך הצגת המשמעויות, התאמה לפי הצורך ובניית חבילות משולבות במעטפת שירותים מלאה תחת קורת גג אחת.

כסוכנות בוטיק אנו מציעים שירות ייחודי המבוסס על ראיית צרכי הלקוח. הלקוח זוכה לשירותים הבאים המהווים חלק ממעטפת השירותים המקיפה שאנו מציעים בעולם הביטוח והפיננסים:

ביטוח חיים

פוליסות מתחום ביטוח החיים נוגעות בצורך של המבוטח לדאוג לשאריו ויקיריו בעת בה ייפרד מן העולם, באופן טבעי ובשיבה טובה או בנסיבות אחרות, כמו גם להבטיח את היציבות הכלכלית של המשפחה בעת קרות מקרה ביטוח דוגמת תאונה, מחלה קשה, פגיעה מאסון טבע, אובדן כושר עבודה ונסיבות מצערות נוספות. בחירה בפוליסת ביטוח חיים חייבת להביא בחשבון את צרכי בני המשפחה של המבוטח, רמת החיים בה הם מורגלים ואותה ירצה לשמר עבורם, מצבו הפיננסי הנוכחי ופרמטרים נוספים. בבניית תכנית ביטוח חיים יש להעמיד את ניהול הסיכונים הקיימים (אשר תלויי גיל, מצב רפואי ואורח חיים), ולשלב תכנית שתכלול מרכיבים ביטוחיים שונים לשלל סיטואציות אפשריות ותספק הגנה מלאה למבוטח ולבני משפחתו.ביטוחי החיים משתנים בהרכבם ובהתייחסותם בין שכיר לעצמאי וקיימת חשיבות רבה לבחירה מושכלת ולהתאמה אישית.סוכנות הביטוח ערן ארד מציגה מומחיות בבניית תכניות ביטוח חיים הכוללות תמהיל מושלם להגנה מקסימלית, חיסכון בעלויות הביטוח ודמי הניהול ויצירת ביטחון כלכלי.

ביטוח אובדן כושר עבודה

היכולת להתפרנס היא כלי בסיסי וחשוב, אשר אובדנו עשוי להביא למשבר ואף להתמוטטות כלכלית על הנפגע ובני משפחתו. ביטוח המגן על המבוטח מפני אובדן כושר עבודה הוא רכיב ביטוחי חכם הבוחן את תחום העיסוק והיכולות הנדרשות למימושו, לצד הסיכונים הקיימים בו. רכישת ביטוח שלא בהתאמה נקודתית ומדויקת עשוי לגרום לחוסר יכולת מימוש בשל רישומים וענייני בירוקרטיה, מה שמחייב ליווי מקצועי מאנשי מקצוע מובילים בתחום. אנו בסוכנות ערן ארד לביטוח מציגים התמחות מקצועית מוקפדת ובלתי מתפשרת והתאמת חליפה ביטוחית מדויקת לכלל ציבור העובדים, שכירים ועצמאיים, תוך דגש על קהילת הרופאים בישראל.

פנסיה וחסכונות

בשונה מביטוחי החיים, הביטוח הפנסיוני נועד להבטיח קיום כלכלי בכבוד למבוטח ולמשפחתו, לאחר הגיעו לגיל השלישי ועזיבת שוק העבודה. במציאות בה רמת החיים והצרכים הולכים ועולים ומוסדות המדינה אינן ערובה, נדרשת תכנית חיסכון פנסיונית מותאמת אישית המביאה בחשבון את השכר הקיים, משאבים אחרים וצרכי המבוטח המשתנים. 

אנו מתמחים בהתאמת תכניות ביטוח ופנסיה אשר מציעות רכיב חיסכון משמעותי לצד דמי ניהול נמוכים, רכיבי סיכון מופחתים ושקט נפשי.

לצד תכניות הפנסיה לשכירים, אנו מתאימים תכניות חיסכון ונסיה לעצמאים על פי דרישות החוק, ומספקים אישורי הפקדה לרשויות כנדרש.

פיננסים​

ניהול תיק פיננסי ביד אמונה ומקצועית, בניה והתאמה של תמהיל ההשקעות על פי צרכי המבוטח ויכולתו הכלכלית, בקרה שוטפת על ניהול ההשקעות וביצוע התאמות כנדרש, מיקסום הגנה פיננסית, ייצוג משפטי בתביעות, פיזור סיכונים, ניתוח ביצועים, הצגת דו"חות ומידע בשקיפות מלאה.

אנומספקים שירות רב ערך למעסיקים, לעובדים שכירים ועצמאיים ולבני משפחותיהם, תוך ראייה רחבה ואפיון מדויק של סיכונים, תכנון עתידי והתאמת תיקים ביטוחיים שונים לצרכים המשתנים של קהל המבוטחים בסוכנות. אנו מספקים מענה מקיף ומעטפת שירותים מלאה לכלל המבוטחים, בכל תחומי הביטוח, תוך ייצוג האינטרסים והצרכים של מבוטחינו לפני הכל.

חשוב לציין כי אנחנו מספקים שירות בעל ערך רב למעסיקים, לעובדים ולבני משפחתם של השכירים, תוך ראייה רחבה ואפיון הסיכונים הקיימים והאפשריים, תכנון עתידי והתאמת התיק לצרכים העדכניים והמשתנים. לכן, כל לקוח זוכה לליווי צמוד ואנו עושים לילות כימים כדי לנהל תיק אופטימלי, לחסוך עלויות מיותרות ולמקסם הגנה ותשואות.

אנו מספקים מענה מקיף לכל צרכי הלקוח הפרטי או העסקי, הן בתחומי הביטוח השונים כגון: ביטוח אלמנטרי, ביטוח חיים, ביטוח בריאות וביטוחי פרט, לרבות ביטוחים עסקיים כמו אחריות מקצועית ואובדן כושר עבודה, והן בתחומי הביטוח הפנסיוני וההסדרים הפנסיוניים.

בפגישת הכרות פרונטלית עם הלקוח החדש אנו מגבשים אסטרטגיה מקיפה לניהול התיק הביטוחי בשילוב התיק הפנסיוני ומציעים פתרון הוליסטי כולל ומקיף. הניסיון העשיר והידע המצטבר שרכשנו מאפשר לנו לספק פתרונות יצירתיים ומותאמים אישית גם למעמד העצמאים השכירים, ובהם קהילת הרופאים.

השאירו פרטים לבדיקת זכאות.

נציג יחזור אליכם בהקדם עם פרטים נוספים עבורכם.